خانم سودابه مطلق

خانم سودابه مطلق

" شهادت حضرت حضرت فاطمه(س)"
27 آذر 1400

 

"فرا رسیدن ایام شهادت مظلومانه دخت نبی مکرم اسلام، بانوی آفتاب و آزادگی حضرت فاطمه( س) تسلیت و تعزیت باد"

*روابط عمومی*

" ولادت حضرت زینب(س) مبارک باد"
18 آذر 1400

" خجسته زاد روز باسعادت پیام آور نهضت عاشورا، قامت سبزآزادگی و ایستادگی، بانوی آب و آیینه و آفتاب، عالمه آل محمد(ص) حضرت زینب کبری( س) و فرخنده روز پرستار مبارک باد."

*روابط عمومی*

" وفات حضرت معصومه( س) "
25 آبان 1400

سالروزر وفات بانوی آب و آفتاب خواهر خورشید خراسان، بانوی بزرگ قم حضرت فاطمه معصومه( س) تسلیت باد.

روابط عمومی

میلاد امام حسن عسکری( ع ) مبارک باد
23 آبان 1400

بنابر کتاب‌های معتبر دینی امام حسن عسکری (ع) در روز هشتم یا دهم ماه ربیع الثانی سال ۲۳۲ قمری (سال ۸۴۷ میلادی) به دنیا آمده است. در تقویم‌های ما روز هشتم ربیع الثانی به عنوان تاریخ تولد امام حسن عسکری (ع) ثبت شده است. پدرش امام هادی (ع) و مادرش بانویی به نام حدیثه بود.

 حسن بن علی بن محمد (ع) مشهور به امام حسن عسکری، (۲۳۲-۲۶۰ق) یازدهمین امام شیعیان اثناعشری است که به مدت ۶ سال امامت شیعیان را بر عهده داشت. او فرزند امام هادی (ع) و پدر امام زمان (عج) است. مشهورترین لقب وی، عسکری است که به اقامت اجباری‌اش در سامرا اشاره دارد. کنیه آن حضرت «أبومحمد» است و این کنیه را امام هادی علیه السلام بر ایشان نهاده اند که اشاره به این دارد که فرزند آن حضرت امام منتظر. آن حضرت در هشتم ربیع الاول سال ۲۶۰ هجری توسط سمی که از طرف معتمد خلیفه عباسی به زور به ایشان خورانده شد به شهادت رسیدند.

*روابط عمومی*

" هفته وحدت گرامی باد"
27 مهر 1400

 

ولادت با سعادت پیامبر گرامی اسلام، حضرت ختمی مرتبت، محمّد بن عبّدالله( ص)، رسول رحمت و رأفت و مهربانی، اسوه حسنه اخلاق و انسانیت، و آغاز

هفته وحدت بر تمامی مسلمانان و تشنگان حقیقت و فضیلت مبارک باد.

 

* روابط عمومی*

"آغاز امامت حضرت مهدی(عج) مبارک باد"
24 مهر 1400

 

پس از شهادت حضرت امام حسن عسکری (علیه السّلام) در سال ۲۶۰ هجری قمری، حضرت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه و الشریف) به امامت رسیدند. نهم ربیع‌الاول، نه تنها نخستین روز امامت امام عصر علیه السلام است، بلکه آغاز دوره‌ای حیاتی و مهم در تاریخ اسلام به شمار می‌آید چرا که حجت بن الحسن (عج) در آخرالزمان ظهور می‌کند و به همراه یارانش حکومتی جهانی برپا می‌سازد و دنیا را که پر از ظلم و ستم شده است، آکنده از عدل و داد می‌کند.

نهم ربیع‌الاول سالروز آغاز ولایت و امامت و زعامت، آخرین سحاب رحمت و یگانه ذریه ذخیره دودمان آل طاها، حضرت مهدی موعود (عج) بر منتظران و چشم انتظاران ظهورش تبریک و تهنیت باد.

* روابط عمومی*

" حلول ماه ربیع الاول مبارک باد"
17 مهر 1400

بهار ماه‏‌ها، ربیع الاول است چرا که آثار رحمت الهی و ذخایر برکات خداوندی در این ماه پدیدار می‏ شود و انوار جمال الهی بر زمین و

زمینیان می‏‌تابد. حلول ماه ربیع الاول، ماه جشن و سرور اهل بیت(ع) مبارک باد.

 

*روابط عمومی*

 

" فرا رسیدن دهه آخر ماه صفر تسلیت باد"
11 مهر 1400

فرا رسیدن دهه آخر ماه صفر ، ایام سوگواری رحلت پیامبر نور و مهربانی حضرت محمد مصطفی(ص) و شهادت سبط اکبرش کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) و همچنین شهادت امام الرئوف حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را به ساحت مقدس امام زمان (عج) ، رهبر معظم انقلاب و ملت ایران اسلامی تسلیت عرض می نماییم.

* روابط عمومی*

دسترسی همکاران

 

آدرس :تهران-میدان ونک-خیابان برزیل شرقی-پلاک33

تلفن گویا:82971

گالری

آمار بازدیدکنندگان

امروز
این هفته
این ماه
همه روزها
657
3247
34453
1730612


آی پی شما:34.239.167.149