معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در بخش طیور مدل 3 وجهی برای گوشت مرغ و 2 وجهی را برای تخم‌مرغ برنامه‌ریزی کرده‌ایم و با مصرف سرانه گوشت مرغ تا 32 کیلوگرم، فراتر از تقاضا در کل کشور تا پایان سال تولید خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت پشتیبانی امور دام کشور به نقل از ایانا، حسین دماوندی نژاد معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی در جلسه با معاونین بهبود تولیدات دامی استان‌های کشور، اظهار کرد: در قرارگاه امنیت غذایی روزانه بخش عمده ای از جلسه به امور دام اختصاص دارد؛ آثار حضور ما در بازار از پیش‌درآمد تولید آغاز و تا عرضه محصول به بازار مشخص است.

وی با اشاره به اینکه موظف به طراحی چند برنامه قوی در حوزه‌های مختلف دام هستیم، افزود: این برنامه باید در بخش طیور، مرکز اصلاح نژاد، پرورش نوغان، زنبورعسل و مباحث مربوط به تغذیه و مهندسی جایگاه دام انجام شود.

دماوندی نژاد با تأکید بر حفظ یکپارچگی و انسجام موجود بین استان‌ها و معاونت امور دام، تصریح کرد: در دو بخش نظام برنامه‌ای و بازار، 3 ماهه پایانی سال را سیاست‌گذاری می‌کنیم.

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به این که اولین درخواست این معاونت از وزیر جهاد کشاورزی، اصلاح قیمت در صنعت طیور بوده است، یادآور شد: برای این منظور جلسه‌ای با حضور معاون اول رییس‌جمهور برای نرخ‌گذاری برگزار شد که در آن نرخ 31 هزار برای مرغ و 43 هزار تومان برای تخم‌مرغ تعیین شد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی مناسب برای مرغ و تخم‌مرغ، بیان کرد: در ارتباط با بخش طیور مدل 3 وجهی برای گوشت مرغ و 2 وجهی را برای تخم‌مرغ برنامه‌ریزی کردیم که پاسخ خوبی در این خصوص گرفته‌ایم. بر اساس آخرین نمودار ارائه‌شده، مصرف سرانه گوشت مرغ تا 32 کیلوگرم بوده که ما فراتر از این تقاضا را در کل کشور تا پایان سال تولید خواهیم داشت.

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی بابیان این که تا پایان سال تولید گوشت مرغ با کمبود مواجه نیست، گفت: میزان تولید مازاد توسط شرکت پشتیبانی امور دام از منابع داخلی خریداری می‌شود؛ در این صورت ما واردات مرغ خارجی را کاهش خواهیم داد، بنابراین تولید داخل را به سمت ذخایر استراتژیک هدایت و امنیت غذایی مردم را تأمین می‌کنیم.

دماوندی نژاد درباره وضعیت تخم‌مرغ در کشور گفت: با برنامه تنظیم‌شده با آرامش در این زمینه پیش می‌رویم.

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به وضعیت دام سبک در سال گذشته، یادآور شد: پارسال بارندگی خوب بوده و بر اساس واکسیناسیون انجام‌شده سازمان دامپزشکی اعلام کرده که جمعیت دام سبک کشور به ۷۲ تا ۷۳ میلیون رأس رسیده است.

دماوندی‌نژاد درباره صادرات دام سبک و سنگین گفت: برای ۳۰۰ هزار رأس دام سبک مجوز صادر و 50 هزار رأس دام سنگین مجوز صادر شده است.

وی یادآور شد: مرکز اصلاح نژاد و بهبود تولیدات دامی نیز در این زمینه می‌تواند کمک کند، زیرا لازم است تا هرچه سریع‌تر تعدادی از دام‌ها را برای اصلاح قیمت صادر کنیم تا تمایل دامدار برای فرستادن دام به کشتارگاه کم شود.

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی  از راه‌اندازی شورای هماهنگی امور دام خبر داد و گفت: این شورا در گذشته وجود داشته و معاون وزیر در امور دام به‌عنوان رئیس شورا قرار می‌گیرد و رئیس سازمان دامپزشکی کشور، رئیس سازمان امور عشایر، رئیس موسسه تحقیقات علوم دامی، رییس سازمان جنگل‌ها مراتع و آبخیزداری کشور و مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام به‌عنوان اعضا در این شورا حضور دارند. البته در صورت حضور وزیر جهاد کشاورزی رئیس شورا وی خواهد بود.

دماوندی‌نژاد ادامه داد: این شورا بزرگ‌ترین شورای امور دام است، آن را طراحی می‌کنیم تا بخش‌های مرتبط با امور دام در آن حضورداشته باشند و با هماهنگی امور مختلفی مانند مرتع، تنظیم بازار، خرید و ذخیره‌سازی، امور مرتبط با عشایر و بحث تحقیقاتی در آن مطرح شود.

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به تولید مرغ آرین در کشور اشاره کرد و ضمن تأکید بر توجه ویژه‌بر مرغ آرین، تصریح کرد: باید برنامه ریزان ما در این زمینه مانند سایر کشورها از جمله روسیه، چین و هندوستان هوشیاری به خرج دهند.

وی همراهی معاونین بهبود تولیدات دامی در سطح استان‌ها را برای تصاحب درصدی از سهم بازار توسط مرغ آرین را خواستار شد و گفت: این مهم به‌عنوان یک شاخص مطمئن سبب می‌شود تا کسی نتواند کشور را در این زمینه تحریم کند.

دماوندی‌نژاد با اشاره به این که دنیا نیز صنعت طیور خود را رها نمی‌کند، تصریح کرد: حمایت‌هایی برای تولید آرین در نظر گرفته‌شده است.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی‌شده تا مرغ لاین آرین تحت یک کنسرسیوم دارای بخش‌های فعال باشد که بخش کوچکی از آن دولتی خواهد بود.

دماوندی‌نژاد درباره حمایت‌های در نظر گرفته‌شده برای مرغ آرین خاطرنشان کرد: افزایش 12 درصدی قیمت لاشه مرغ آرین در کشتارگاه‌ها، وام یک درصد شش‌ماهه برای گله‌های مادر و اجداد، وام یک درصد دوماهه برای پرورشی، اولویت برای صادرات و تأمین نهاده خارج از نوبت برای تولیدکنندگان مرغ آرین، از حمایت‌های در نظر گرفته‌شده در این حوزه است.

وی با اشاره به استقبال تولیدکنندگان در برخی شهرها برای تولید مرغ آرین، گفت: در برخی از استان‌ها علاقه‌مندی برای تولید مرغ آرین وجود دارد، برنامه‌هایی نیز برای تولید آرین پلاس و آرین دو پلاس شده که طراحی و معرفی می‌شود.

دماوندی‌نژاد با اشاره به اینکه آموزش و ترویج نیز از مباحث به‌شدت فراموش‌شده در حوزه دام است، گفت: کشور ما درگیر خشکسالی است و باید از علوفه کم آب‌بر استفاده شود و ما برای آن در حال برنامه‌ریزی هستیم.

وی خطاب به مدیران استانی، تاکید کرد: باید شبکه مویرگی آموزش و ترویج را در شهرستان‌ها و استان‌ها مجدداً فعال کنید.

دماوندی نژاد درباره فعالیت‌های انجام‌شده در حوزه نوغانداری، گفت: تولید نوغانداری از 6 تا 7 استان به 14 استان رسیده و 25 هزار نفر شاغل در این بخش فعال هستند.

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه کشورمان در زمینه نوغانداری رتبه هفتم دنیا را به خود اختصاص داده است، یادآور شد: مصوبات خوبی برای نوغانداری در بودجه ۱۴۰۱ نیز پیش بینی شده است.

وی با بیان این که استان‌های جنوبی کشور از خوزستان تا سیستان و بلوچستان اقلیم بسیار مناسبی برای نوغانداری دارند، تصریح کرد: با توجه به معیشت و درآمد مردم، نوغانداری باید در  خطوط ساحلی افزایش یابد.

دماوندی‌نژاد ادامه داد: نوغانداری می‌تواند به‌عنوان شغل سوم قلمداد شود و به افزایش سطح درآمد روستاییان نوار ساحل جنوبی کمک کند زیرا نهال توت خزان ندارد.

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی درباره نظام توزیع در کشور گفت: اگر نظام زنجیره‌ها به شکل درست اجرایی شود بهترین مدل برای «پویایی» و «تولید پاسخگو» است.

دماوندی‌نژاد گفت: در گذشته مطالعات تطبیقی درباره زنجیره ارزش طیور با بررسی 5 کشور دنیا و ۱۰ استان کشور انجام شده که درنهایت 5 جلد کتاب با عنوان «نظام زنجیره‌ها در فضای کسب‌وکار» تدوین شد.

وی ادامه داد: زمانی که تولیدات ما در زنجیره قرار بگیرد یک تولید با برنامه، پاسخگو و کارآمد خواهیم داشت اما اگر مقدار تولید در خارج از زنجیره انجام شود می‌توان آن را به ابر بهاری تشبیه کرد.

به گفته دماوندی نژاد، وزارت جهاد کشاورزی به دنبال تولیدی مطمئن است که تولیدکننده و برند آن مشخص باشد.

معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: باید در استان‌ها مدل‌های زنجیره‌ای به‌صورت درست عملیاتی شود. البته خود تشکل‌ها نیز مانند تشکل رفسنجان و سبزوار می‌توانند زنجیره باشند.

وی، تولید شناسنامه‌دار را از مکانیزم های کنترل محصول و تولید آن عنوان کرد و افزود: در زنجیره به‌راحتی می‌توانیم تولید مازاد را تشخیص دهیم و برای آن تصمیم‌گیری کنیم.

Image مصوبه اصلاح دستورالعمل صادرات دام زنده سنگین ابلاغ شد
پنج شنبه, 02 دی 1400
وزیر جهاد کشاورزی مصوبه اصلاح دستورالعمل اجرایی صادرات دام زنده سنگین را ابلاغ... Read More...
Image تامین نهاده دامی جامعه روستایی با تسهیلات دامدار کارت
سه شنبه, 23 آذر 1400
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: برنامه ای را به نام دامدار کارت در... Read More...
Image 5 برنامه محوری برای ایجاد تحول در بخش کشاورزی
یکشنبه, 21 آذر 1400
وزیر جهاد کشاورزی گفت: در برنامه وزارت جهاد کشاورزی پنج محور و اولویت وجود دارد که... Read More...
Image مصرف سرانه گوشت مرغ در کشور 32 کیلو گرم است
سه شنبه, 16 آذر 1400
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: در بخش طیور مدل 3 وجهی برای گوشت... Read More...
Image توضیحات شرکت پشتیبانی امور دام در خصوص خبر، آشفته بازار نهاده های دامی در بزرگترین بندر شمال کشور
چهارشنبه, 30 -3443
شرکت پشتیبانی امور دام در بنادر استان حدود 110 هزارتن نهاده دارد که حدود 45 هزارتن آن... Read More...
Image تعامل و هم اندیشی مدیران ستادی برعملکرد ادارات کل و بازدید از استان تهران
یکشنبه, 01 مرداد 1396
پیرو نامه شماره 32/28716 مورخ 1396/03/20 منضم به مصوبات دومین جلسه شورای مدیران ستادی... Read More...
بررسی علل عدم بازارپسندی مرغ منجمد و رفع چالشهای موجود در کشتارگاههای طیور کشور
یکشنبه, 01 مرداد 1396
در راستای وظیفه محوله بر شرکت پشتیبانی امور دام کشور در خصوص خرید مرغ مازاد... Read More...
Image خرید ۵ هزار تن تخم مرغ مازاد از مرغداران
پنج شنبه, 02 دی 1400
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: بنابرتفاهم صورت گرفته با اتحادیه میهن... Read More...
Image توزیع جوجه یکروزه با پشتیبانی امور دام استان کرمان
پنج شنبه, 02 دی 1400
مسعودی گفت: برای کمک به افزایش تولید و رفع مشکل مرغداران استان اداره کل پشتیبانی... Read More...
Image ۲ عامل متخلف توزیع مرغ منجمد در لرستان دستگیر شدند
دوشنبه, 29 آذر 1400
مدیر کل پشتیبانی امور دام لرستان گفت: 2 عامل توزیع کننده مرغ منجمد که 40 میلیارد... Read More...
Image خرید دام مازاد راهی برای حفظ دام های مولد
چهارشنبه, 17 آذر 1400
مدیر کل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: بنابر برنامه ریزی های صورت گرفته، خرید... Read More...
Image آغاز خرید دام از روستاییان خراسان جنوبی
چهارشنبه, 17 آذر 1400
شرکت پشتیبانی امور دام خرید بره و گوساله روستائیان در خراسان جنوبی را آغاز کرد. Read More...
Image توزیع نهاده دامی یارانه‌دار در خراسان رضوی ۲ برابر شد
سه شنبه, 16 آذر 1400
مدیرکل پشتیبانی امور دام خراسان رضوی گفت: نهاده یارانه دار توزیع شده در خراسان... Read More...
Image توزیع روزانه ۵۵۰ تن تخم مرغ در تهران
شنبه, 13 آذر 1400
سالمی گفت: روزانه ۵۴۰ تا ۵۵۰ تن تخم مرغ در استان تهران توزیع می شود که مازاد بر نیاز... Read More...
Image اجرای طرح خرید تضمینی دام مازاد عشایر خوزستان
پنج شنبه, 11 آذر 1400
مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان از آغاز خرید تضمینی دام زنده از عشایر و... Read More...
Image تامین نهاده های دامی برای عشایر فارس
پنج شنبه, 11 آذر 1400
براساس برنامه به ازای هر کیلوگرم وزن دام زنده و مولد به دامداران عشایر ۳ کیلوگرم... Read More...
Image آغاز بارگیری ۶۴ هزار تن جو وارداتی از بندر شهید بهشتی چابهار
چهارشنبه, 21 مهر 1400
مدیرکل پشتیبانی امور دام سیستان و بلوچستان گفت: در ادامه روند واردات نهاد‌ه‌های... Read More...
Image توزیع ۲۰ هزار تن مرغ گرم در کرمان
شنبه, 17 مهر 1400
مدیرکل پشتیبانی امور دام جهاد کشاورزی استان کرمان گفت:طی شش ماهه نخست امسال ۲۰... Read More...
Image آخرین‌ جزئیات توزیع مرغ گرم در میادین/ نرخ مصوب هر کیلو مرغ منجمد ۱۹ هزار و ۸۰۰ تومان
سه شنبه, 06 مهر 1400
مدیر کل پشتیبانی امور دام استان تهران گفت: در ایام‌ تعطیل، عرضه مرغ گرم در صورت... Read More...
Image یک هزار و ۱۴۳ راس دام مازاد عشایر ایلام خریداری شد
چهارشنبه, 17 شهریور 1400
مدیرکل پشتیبانی امور دام ایلام گفت: یک هزار و ۱۴۳ راس دام مازاد حذفی عشایر استان در... Read More...
Image وقتی مرغداران البرزی به کمک تنظیم بازار می‌آیند
شنبه, 09 مرداد 1400
مدیر نمایندگی شرکت پشتیبانی امور دام البرز گفت: ۲۰ واحد مرغداری استان البرز از... Read More...
Image آغاز طرح خرید دام مازاد عشایر در استان یزد
شنبه, 09 مرداد 1400
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان یزد از آغاز طرح خرید دام مازاد و قابل کشتار عشایر... Read More...
Image خرید روزانه ۵۰۰ راس دام مازاد از عشایر فارس
شنبه, 09 مرداد 1400
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان فارس گفت: روزانه حدود ۵۰۰ راس دام مازاد از عشایر... Read More...
Image آغاز توزیع گوشت و مرغ منجمد در استان فارس
یکشنبه, 17 اسفند 1399
مدیرکل پشتیبانی امور دام فارس از آغاز توزیع ۶۰۰ تن مرغ منجمد و ۱۵۷ تن گوشت گوساله... Read More...
Image آغاز توزیع مرغ منجمد طرح تنظیم بازار در آذربایجان غربی
یکشنبه, 17 اسفند 1399
مدیر پشتیبانی امور دام آذربایجان غربی از آغار توزیع ۴۰۰ تن مرغ منجمد در طرح تنظیم... Read More...
Image ۱۵۰تن مرغ و گوشت قرمز منجمد به چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت
یکشنبه, 17 اسفند 1399
مدیر پشتیبانی امور دام چهار محال و بختیاری با اشاره به لزوم کالاهای اساسی مورد... Read More...
Image افزایش میزان توزیع مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومانی در تهران تا شب عید
شنبه, 09 اسفند 1399
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران از افزایش میزان توزیع مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰... Read More...
Image ۴۸۰۰ تن مرغ منجمد در خراسان رضوی توزیع شد
شنبه, 09 اسفند 1399
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تا کنون توزیع مرغ... Read More...
Image تنظیم بازار تخم مرغ استان با تامین از مناطق همجوار
سه شنبه, 23 دی 1399
سرپرست پشتیبانی امور دام چهارمحال‌وبختیاری گفت :تنها 10 درصد تخم‌مرغ مورد نیاز... Read More...
Image حدود ۲ هزار تن مرغ منجمد داخلی در البرز توزیع شد
یکشنبه, 07 دی 1399
مدیر پشتیبانی امور دام استان البرز گفت: یک هزار و ۹۷۵ تن مرغ منجمد داخلی از ستاد... Read More...
Image مرغ در سراشیبی قیمت
یکشنبه, 07 دی 1399
مدیر پشتیبانی امور دام استان تهران با بیان اینکه بدلیل عرضه گسترده مرغ در روزهای... Read More...
Image ۱۷ درصد نهاده‌های طیور کردستان در آذر توزیع شد
یکشنبه, 07 دی 1399
مدیرکل پشتیبانی امور دام کردستان گفت: امسال به منظور کنترل قیمت مرغ در این استان... Read More...
Image ۴۰۰ تن مرغ منجمد طرح تنظیم بازار در آذربایجان‌ غربی توزیع شد
یکشنبه, 02 آذر 1399
سرپرست مدیریت شرکت پشتیبانی امور دام آذربایجان‌ غربی گفت: به منظور تعدیل قیمت‌ها... Read More...
Image توزیع نهاده دامی بین دامداران خراسان رضوی ۲ برابر شده است
یکشنبه, 02 آذر 1399
مدیرکل پشتیبانی امور دام خراسان رضوی گفت: توزیع انواع نهاده‌های دامی در استان از... Read More...
Image خرید ۸ هزار تن نهاده‌های دامی در استان همدان
یکشنبه, 18 آبان 1399
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان همدان گفت: ۸ هزار تن نهاده‌های دامی برای تامین... Read More...
Image پهلوگیری ۲ فروند کشتی حامل ۱۴۷هزار تن ذرت در بندر امام
یکشنبه, 18 آبان 1399
مدیرکل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: ۲ فروند کشتی حامل ۱۴۸هزار تن ذرت دانه‌ای... Read More...
Image طرح توزیع مرغ در پایتخت، قیمت‌های کاذب را شکست
شنبه, 10 آبان 1399
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران با اشاره به طرح عرضه مرغ منجمد در پایتخت، گفت... Read More...
Image توزیع ۵۰ تن مرغ منجمد در همدان
سه شنبه, 06 آبان 1399
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان همدان از توزیع مقدار 50 تن مرغ منجمد در این استان... Read More...
Image جوجه ریزی در مرغداری های، چهارمحال بختیاری با حداکثر ظرفیت
سه شنبه, 06 آبان 1399
مدیر پشتیبانی امور دام  استان چهارمحال و بختیاری از فعال بودن بیش از ۲۱۰۰ مرغداری... Read More...
Image مرغ ۱۵ هزار تومانی وارد بازار مازندران می‌شود/مردم نگران نباشند
سه شنبه, 29 مهر 1399
جعفری از توزیع مرغ منجمد به قیمت مصوب ۱۵ هزار تومان در سطح استان مازندران خبر داد. Read More...
Image توزیع روزانه ۱۰ تُن مرغ منجمد در کردستان آغاز شد
سه شنبه, 29 مهر 1399
مدیرکل پشتیبانی امور دام کردستان گفت: توزیع روزانه ۱۰ تُن مرغ منجمد در این استان... Read More...
Image روزانه ۲۵ تن مرغ منجمد با قیمت مصوب در چهارمحال و بختیاری توزیع می‌شود
دوشنبه, 28 مهر 1399
سرپرست  پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور تعادل قیمت گوشت سفید،... Read More...
Image تخم‌مرغ شانه‌ای ۱۰ هزار تومان در تهران ارزان شد
دوشنبه, 21 مهر 1399
مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران به پخش مرغ و تخم‌مرغ در سطح استان تهران... Read More...
Image انعقاد قرارداد خرید بیش از هزار تن گوشت گوساله منجمد داخلی در فارس
یکشنبه, 13 مهر 1399
مدیر کل پشتیبانی امور دام فارس از انعقاد قرارداد خرید بیش از هزار تن گوشت گوساله... Read More...
Image ۳۰۰ تن گوشت مرغ منجمد در چهارمحال و بختیاری ذخیره‌سازی شد
سه شنبه, 25 شهریور 1399
سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام چهارمحال و بختیاری گفت: به منظور تعادل قیمت گوشت... Read More...
Image توزیع 69 تن گوشت بین هیات‌های مذهبی آذربایجان‌غربی
چهارشنبه, 12 شهریور 1399
سرپرست اداره‌کل پشتیبانی امور دام آذربایجان‌غربی گفت : ۶۹ تن گوشت قرمز منجمد... Read More...
Image پرداخت تمام مطالبات تولیدکنندگان مرغ مازندران
سه شنبه, 07 مرداد 1399
مدیرکل پشتیبانی امور دام از پرداخت تمام مطالبات تولیدکنندگان استان طی سال‌جاری... Read More...
Image توزیع مرغ منجمد در سیستان وبلوچستان
سه شنبه, 31 تیر 1399
توزیع مرغ منجمد در سیستان وبلوچستان با هدف تنظیم بازار ادامه دارد. Read More...
Image عرضه مرغ منجمد در سراسر استان کرمانشاه
سه شنبه, 24 تیر 1399
مدیر کل پشتیبانی امور دام  استان کرمانشاه گفت: همزمان با افزایش قیمت مرغ، مرغ... Read More...
Image توزیع ۱۰۰ تن گوشت مرغ در مازندران
دوشنبه, 16 تیر 1399
مدیر کل پشتیبانی امور دام مازندران با اشاره به افزایش قیمت گوشت مرغ در بازار از... Read More...
Image توزیع مرغ منجمد در استان اصفهان
یکشنبه, 15 تیر 1399
مدیرکل پشتیبانی امور دام اصفهان گفت: با توجه به افزایش قیمت مصوب گوشت مرغ گرم بر... Read More...
Image توزیع مرغ منجمد در خراسان شمالی آغاز شد
چهارشنبه, 11 تیر 1399
مدیر پشتیبانی امور دام خراسان شمالی از توزیع گوشت مرغ منجمد در سطح بازار استان خبر... Read More...
Image 406 تن گوشت سفید و قرمز آماده توزیع در چهار محال و بختیاری
چهارشنبه, 11 تیر 1399
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پشتیبانی مور دام کشور به نقل لز خبرکزاری صداو... Read More...
Image ۱۲۰۰تن مرغ منجمد برای استان بوشهر خریداری شد
سه شنبه, 10 تیر 1399
مدیر کل پشتیبانی امور دام استان بوشهر گفت: این شرکت 1200 تن گوشت مرغ منجمد برای این... Read More...
Image توزیع مرغ منجمد با قیمت مصوب در خوزستان آغاز شد
سه شنبه, 10 تیر 1399
مدیر کل پشتیبانی امور دام خوزستان گفت: مرحله نخست توزیع 300 تن مرغ منجمد در شهرهای... Read More...
Image عرضه گوشت مرغ منجمد و تنظیم بازار در میادین میوه و تره بار شیراز
سه شنبه, 10 تیر 1399
مدیر کل پشتیبانی امور دام فارس گفت: اداره کل پشتیبانی امور دام فارس آمادگی دارد تا... Read More...
Image برنامه توزیع عادلانه نهاده دامی در ایلام تدوین می‌شود
دوشنبه, 09 تیر 1399
سرپرست پشتیبانی امور دام ایلام گفت: برنامه عادلانه توزیع نهاده های دامی بین... Read More...

چنانچه  پیشنهاد،نظر و یاشکایتی دارید

میتوانید از طریق سامانه شکایات و نظرات پیغام خود را برای ما ارسال کنید و آن را پیگیری نمایید

ورود به سامانه

  • شعار سال 1400

دسترسی همکاران

 

آدرس :تهران-میدان ونک-خیابان برزیل شرقی-پلاک33

تلفن گویا:82971

گالری

آمار بازدیدکنندگان

امروز
این هفته
این ماه
همه روزها
567
1955
27703
2379899


آی پی شما:3.215.186.30